Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

İzmir

İzmir evden eve nakliyat hizmet yelpazemizi genişleterek artık İzmirin tüm ilçelerine ev taşıma hizmeti vermekteyiz İlk olarak yürütmüş olduğumuz İzmir - İstanbul ve İstanbul - İzmir evden eve nakliyat hizmetimizi müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine artık İzmirin tüm ilçelerine yaymış bulunmaktayız.

EgeTur Evden Eve Taşımacılık olarak İzmir Evden Eve Nakliyat, İzmir Evden Eve Nakliye ve İzmir Evden Eve Taşımacılık sektörlerinde kaliteli ve ekonomik nakliye hizmetini uygun fiyata sunmaktayız. İzmir evden eve nakliyat hizmetini EgeTur Evden Eve Taşımacılık firması olarak uzman kadromuzla İzmir nakliyat, İzmir evden eve taşımacılık ve diğer hizmetleri ile birlikte vermekteyiz. İzmir nakliyat firmaları arasında profesyonelce hizmet veren firmalar arasında size en uygun nakliyat fiyatlarını ve en kaliteli hizmet garantisi vermekteyiz.

İzmir Merkez, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen,Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla il ve ilçelerinden aldığımız komple veya parça ev eşyalarınızı sigortalı olarak İzmir içi semtlere ve Akdeniz, Ege, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu, İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Trakya bölgelerine güvenli bir şekilde nakletmekteyiz. Taşıma gününüzün kesin olması dahilinde firmamızla şehiriçi taşımalarda 2-5 gün, şehirlerarası taşımalarda 7-10 gün öncesinde iletişime geçmeniz halinde sizlere taşımalarınızda yardımcı olunacaktır. Siz değerli müşterilerimizde EgeTur kalitesi ile tanışmış ve taşınmış olacaksınız.

İzmir Evden eve nakliyat talebinizi telefonla, e-maille veya on-line teklif formumuzla bize ulaşmasıyla eksperimiz evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcanması, çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı, nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

Siz değerli müşterilerimizde Ege Tur kalitesi ile tanışmış ve taşınmış olacaksınız.

İzmir Genel Bilgi:
Ege Bölgesinde yer alan İzmir in batısında Ege Denizi, kuzeyinde Balıkesir, doğusunda Manisa, güneyinde de Aydın illeri bulunmaktadır. İzmir in yüzey şekilleri oldukça çeşitlilik gösterir. Ege Bölgesinin doğu-batı doğrultusunda uzanan ovaları ve onları birbirlerinden ayıran dağ sıraları, il topraklarını engebelendirmektedir.

İzmir İlinin bulunduğu alan, dördüncü zaman başlarında Egeid ismi verilen bir kara parçası konumunda idi. Ayrıca bu alan deniz seviyesinde, hafif dalgalı (Penoplen) düzlükler halinde idi. Bu jeolojik zamanda Doğu Anadolunun Yunanistan a kadar uzanan bölgesi kuzey ve güneyden Alp Dağlarının kıvrımlarının etkisi ile sıkıştırılmıştır. Şiddetli basınçlarla bazı yerler,örneğin; Anadolu Yarımadası yükselirken, Ege Denizinin bulunduğu Egeid Kıtası ise alçalmış ve çökmüştür. Ardından bu kıta parçasının üzeri Akdeniz in suları ile kaplanmıştır. Bu çöküntü nedeniyle Batı Anadolu Bölgesinde, doğu-batı doğrultusunda kırılmalar olmuştur. Sürekli şekilde sıkıştırılan bu bölgede kırıklar arasında kalan bazı yerler yükselerek dağları (Horst), bazı yerlerde alçalarak ovaları (Graben) oluşturmuştur. Ovalar karaların içine doğru sokulmuştur. Körfezlere dökülen akarsular zamanla körfezi doldurmuştur. Ege Bölgesi ve Batı Anadolunun oluşumu henüz son bulmadığı, yer kabuğunun henüz yerleşmediği sık sık meydana gelen depremlerden anlaşılmaktadır. Yalnız, yörede volkanik faaliyetlere rastlanmamaktadır.

     

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design