Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Akçay Parça Eşya Taşıma

Akçay evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılığını şirketimizin kuruluşunun ilk yıllarından itibaren gerçekleştirmekteyiz. Bugüne kadar İstanbul-Akçay arası sayısız müşterimizin kısmi ve parsiyel eşyalarını taşıdık. Bundan sonra da bu hizmetimiz aralıksız olarak sürecektir. Sizlerde taşınmanın keyfini yaşamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Parsiyel eşya taşımacılığında birçok müşterimizin en büyük korkusu, eşyalarımız zarar görecek mi? yada eşyalarımızda bir kayıp meydana gelebilir mi?. Firma olarak bu korkularınızın gerçekleşmemesi adına tüm çalışmalarımızı titizlikle yapmaktayız. Eşyalarınızın hasarsız taşınması adına tüm eşyalarınız tarafımızca havalı naylon ve kraft kağıtlarla paketlenmektedir. Ayrıca araca yüklenen eşyalarınız kasa içi ip bağlama yerleri sayesinde güzelce bağlanmakta ve diğer eşyalarla karışmaması adına karton koli ile birbirinden ayırt edilmektedir.

EGETUR olarak yıllardır sürdürmüş olduğumuz bu çalışma neticesinde müşterilerimizi yüksek maliyetlerden kurtarmaktayız. Amacımız siz değerli müşterilerimize bu zor ve zahmetli işlerde yardımcı olmaktır.

Firmamız ile 1 hafta öncesinde iletişime geçmeniz durumunda gerekli tüm organizasyonlar yapılarak eşyalarınız sizlerden alındıktan sonra en kısa zamanda tarafınıza ulaştırılacaktır.

İletişim Bilgileri:
Anadolu Yakası:  0216 383 10 90 Gsm: 0532 482 87 62
Avrupa Yakası:    0212 264 13 92 Gsm: 0554 292 71 57

(19.11.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design