Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Taşıma işleminin zor, zahmetli ve maliyetli bir iş olduğunu herkez bilir. Haliyle taşıma yapılırken işin kolaylaşması için kendi başımıza taşımak yerine artık evden eve nakliyat firmaları tercih edilmektedir. Böylelikle bu zor ve zahmetli iş kolaylaşmış olur. İşin maddi boyutuna gelinirken ise kaliteli fakat uygun fiyata taşıma yapabilecek evden eve nakliyat aranmaktadır. Genelde oturulan semtte evden eve nakliyat hizmeti aranmaya konulur. Fakat unutulmamalıdır ki uygun fiyata taşıma yapabileceğini söyleyen firmalar maalesef sözlerinde durmayıp daha sonra ekstra ücret talep etme, yada amatör bir ekip ile eşyalarınızı taşıtıp tahribata ve maddi hasarlara yol açabilirler.

Avrupa yakasının neresinde olursanız olun eşyalarınızı taşıtmak için uzaklardan gelen bir nakliyat  firmasının maksimum 50 TL yakıt gideri fazla olacaktır. Tavsiyemiz fiyatın uygunluğundan çok, firmanın kurumsal kimliğe sahip olup iyi hizmet vermesini ön planda tutun.

İstanbulda evden eve nakliyat sektörü arasında rekabet her geçen gün artmaktadır. Mesela internet arama motoru google üzerinden Levent evden eve nakliyat diye aradığınızda karşınıza Levent te değilde başka bir semtte hatta başka bir ilde hizmet veren bir nakliyat firması bulabilirsiniz. Bunun nedeni firmalar semt isimlerinde domainler alıp web sitesi kurarak sizleri yanılgıya düşürmekteler.

Egetur Evden Eve Nakliyat olarak İstanbul Avrupa yakası Levent şubemizle tüm Avrupa yakası semtlerine evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmeti sunmaktayız.

Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda müşteri temsilcisi çalışanlarımız siz değerli müşterilemize her konuda yardımcı olacaklardır. Ayrıca firmamızın ücretsiz ekpertiz hizmetinden yararlanmak için talepte bulunabilirsiniz.

Referanslar bir firmanın kalitesinin en önemli göstergesidir. Web sitemizin referanslar sayfasını ziyaret ederek bugüne kadar taşımalarını gerçekleştirmiş olduğumuz firmaların referans mektuplarını okuyabilirsiniz. Ayrıca yine sitemizde yer alan ziyaretçi sayfasını gezerek bireysel olarak taşımalarını gerçekleştirmiş olduğumuz müşterilerimizin firmamız hakkındaki görüşlerini okuyabilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

(22.12.2011)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design