Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat hizmeti alacaksanız en doğru adreste olduğunuzu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. İstanbul Merkezli olarak çalışan firmamız Bodrum şubesi ile ortaklaşa yürütmüş olduğu İstanbul Bodrum ve Bodrum İstanbul  arası evden eve nakliyat hizmetlerinizde sizlere profesyonel hizmet sunmayı amaçlamıştır.

EGETUR olarak 1997 yılından itibaren evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Amacımız bu sektörde ileriki yıllarda en büyükler arasında yer almaktır. Bunun yolu siz değerli müşterilerimizde geçtiğinin de farkındayız. Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet sunan firmamız her zaman sizin yanınızda ve çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

Eşyalarınız herhangi bir kırılma veya çizilmeye karşın havalı naylon ve kraft kağıtlar ile paketlenmektedir. Bu sayede sağlıklı ve sorunsuz bir taşınmanı ilk adımı atılmış olur. Ayrıca mobilya demontaj ve montajı yine firmamız tarafından verilmektedir. Yeni evinizde eşyalarınız kullanılabilir duruma getirilerek yükünüz hafiflemiş olur.

İstanbuldan Bodruma taşınacaksanız yapmanız gereken 1 hafta öncesinde firmamız ile iletişime geçmeniz olacaktır. Bu noktadan sonra müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır. İstanbul ve Bodrumda hizmet vermemizden dolayı aynı kalitede başka bir firmadan fiyat aldığınızda taşımalarınızın uygun fiyata yapıldığını da farkedersiniz.

İstanbul ve Bodrum İletişim Bilgilerimiz;
İst. Mer  : 0216 383 10 90
İst. Şube: 0212 264 13 92
Bodrum : 0252 343 10 38

(24.11.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design