Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe lider olan firmamız İzmir ve Bodrum Şubeleri ile Bodrum ve tüm EGE bölgesine parça eşya taşıması yapmaktadır. Sizlerde Bodruma göndermek istediğiniz kısmi eşyalarınızı EGETUR Nakliyat kalitesi ile taşıtmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Parsiyel eşya taşıma alanında uzmanlaşmış olan firmamız yazlık eşya, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası gibi parça yada kısmi eşyalarınızı sigortalı olarak evinizden alıp yine evinize teslim etmekteyiz.

EGETUR olarak yıllardır sürdürmüş olduğumuz bu çalışma neticesinde müşterilerimizi yüksek maliyetlerden kurtarmaktayız. Amacımız siz değerli müşterilerimize bu zor ve zahmetli işlerde yardımcı olmaktır.

Firmamız ile 1 hafta öncesinde iletişime geçmeniz durumunda gerekli tüm organizasyonlar yapılarak eşyalarınız sizlerden alındıktan sonra en kısa zamanda tarafınıza ulaştırılacaktır.

İstanbul Bodrum ve Bodrum İstanbul arası günlük ve haftalık seferlerimiz vardır. Sizlere maliyetine fiyatlara eşyalarınızı taşıyabileceklerini söyleyen firmalara sakın kanmayın. İstanbul ve Bodrum arası seferleri olmadığından dolayı eşyalarınızı başka nakliyeci yada kamyonlara verebilirler.

Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz.

(21.01.2013)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design