Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Dalaman Parça Eşya Taşıma

İstanbul Dalaman Evden Eve Nakliyat hizmeti yanısıra parça eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz. Amacımız sizleri taşıma işleminin zorluklarından kurtararak daha uygun maliyetlere eşylarınızı taşıtmaktır.

Yıllardır tüm Ege bölgesine komple ve parça eşya taşıması yapan firmamız Muğla ili ve ilçelerine de bu hizmeti götürmekte. İstanbul ve İzmir şubelerimiz ile ilk olarak İstanbul ve İzmir arası yürüttüğümüz bu çalışma sayesinde bugün tüm Ege bölgesine vermenin gururunu yaşıyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

İstanbul Dalaman ev taşıma, ofis taşıma gibi komple ve parsiyel eşyalarınız EGETUR garantisi ile taşınmaktadır. Her türlü eşyalarınızı taşıyabilecek kapalı ve çelik kasalı araçlarımız mevcut. Tüm araçlarımız reklam ve logoludur.

Not: Çalışmalarımız pratikte bazı nakliyat firmaları tarafından taklit edilmekte. İnternet aramaları sonucu bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ege bölgesinde şubesi olmayan bir firmanın eşyalarınızı sizlere söz verilen zamanda tarafınıza teslim etmeyeceği aşikardır. Bu hususta dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

(08.01.2013)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design