Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Datça Parça Eşya Taşıma

İstanbul Datça evden eve nakliyat hizmetini yıllardır vermekteyiz. Bugüne kadar sayısız müşterimizin gerek komple gerek parça eşyalarını İstanbul - Datça arası taşıdık. Bundan sonra da bu çalışmalarımız devam edecektir.

Bizimle çalışan tüm müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten memnun kalıp bizleri tekrar tercih etmekteler. Firma olarak bununla yetinmeyip yeni müşteriler edinmek adına sizlere daha kolay ulaşmak için web sitemizde bu sayfaya yer verdik. Sizlerinde Datça ya taşınacak komple yada parça eşyanız varsa bizimle hemen iletişime geçin.

Parsiyel eşya taşıma alanında uzmanlaşmış olan firmamız yazlık eşya, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası gibi parça yada kısmi eşyalarınızı sigortalı olarak evinizden alıp yine evinize teslim etmekteyiz. EGETUR olarak yıllardır sürdürmüş olduğumuz bu çalışma neticesinde müşterilerimizi yüksek maliyetlerden kurtarmaktayız. Amacımız siz değerli müşterilerimize bu zor ve zahmetli işlerde yardımcı olmaktır.

Firmamız ile 1 hafta öncesinde iletişime geçmeniz durumunda gerekli tüm organizasyonlar yapılarak eşyalarınız sizlerden alındıktan sonra en kısa zamanda tarafınıza ulaştırılacaktır.

Not: Çalışmalarımız pratikte bazı nakliyat firmaları tarafından taklit edilmekte. İnternet aramaları sonucu bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ege bölgesinde şubesi olmayan bir firmanın eşyalarınızı sizlere söz verilen zamanda tarafınıza teslim etmeyeceği aşikardır. Bu hususta dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

(27.11.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design