Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Fethiye Parça Eşya Taşıma

İstanbul Fethiye parça eşya taşıma hizmeti alacaksanız mutlaka sizlere kaliteli hizmet verecek kurumsal firmalardan bir tanesini seçmelisiniz. Günümüzde evden eve nakliyat sektöründe çok sayıda korsan firma olmasının temel nedeni bir denetleme mekanizmasının olmamasıdır. Bunu fırsat bilen kişiler sizleri çok büyük zararlara uğratabilirler.

Biraz tavsiyeden sonra sizlere İstanbul ve Fethiye almak istediğiniz evden eve nakliyat veya parça eşya taşıması için bilgilendirelim. Öncelikle taşıma gününden enaz 1 hafta öncesinde bizimle iletişime geçmeniz durumunda detaylı çalışma yapılarak taşınmanız organize edilir. Bu noktadan sonra taşıma günü sizlere söz verdiğimiz doğrultuda çalışanlarımız eşyalarınızı Adan Zye paketleyerek araca yüklerler.

Ertesi gün adresinize gelen personelimiz tarafından eşyalarınız evinize yerleştiririlerek demontajı yapılan mobilyalarınızın montajı yapılır. Beyaz eşyalarınızın bağlantıları gerçekleştirilir ve eviniz bir nevi kullanılır hale getirilir. Sizlere sadece geri kalan kendi zevkinize göre küçük eşyalarınızı yerleştirmek kalıyor.

İstanbul Fethiye arası komple ev taşımanın yanısıra parsiyel eşya taşıması da yapmaktayız. EGE bölgesine haftalık sevkiyatlarımız sayesinde eşyalarınız tarafınızdan alınarak en kısa zamanda tarafınıza teslim edilmektedir.

Not: Çalışmalarımız pratikte bazı nakliyat firmaları tarafından taklit edilmekte. İnternet aramaları sonucu bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ege bölgesinde şubesi olmayan bir firmanın eşyalarınızı sizlere söz verilen zamanda tarafınıza teslim etmeyeceği aşikardır. Bu hususta dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

(08.01.2013)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design