Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Marmaris Parça Eşya Taşıma

İstanbul Marmaris arası taşınılacak eviniz mi var? bunun için tecrübe sahibi ve kaliteli hizmet veren firmamız ile eşyalarınızı gönül rahatlığıyla taşıtabilirsiniz. Eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun firmamız sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Komple ev eşyaları taşınması için tarafınıza özel araç tahsis edilmekte ve eşyalarınız tarafınızdan size tahsis edilen araçla alınıp 1 gün gibi kısa bir sürede tarafınıza teslim edilmekte. Parça eşya taşınmasında ise sizleri daha yüksek maliyetlerden kurtarmak adına eşyalarınız tarafımızdan paketlenerek adresinizden alınıp en kısa zamanda tarafınıza teslim edilmekte.

Ege bölgesinin her köşesini bilen ve hemen hemen her il ve ilçeye taşıma yapan firmamız sizlerin bekletilerini karşılayacak tek nakliyat firmasıdır. Bizi tercih etmenizin birçok nedeni bulunmakta.

Yıllardır İstanbul ve İzmir şubeleri ile ortaklaşa yürüttüğümüz çalışma sayesinde eşyalarınız güven için sağlıklı ve uygun fiyatlara taşınmakta. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Marmaris evden eve nakliyat, parça eşya hizmeti almak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. 7/24 çalışan müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

Not: Çalışmalarımız pratikte bazı nakliyat firmaları tarafından taklit edilmekte. İnternet aramaları sonucu bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ege bölgesinde şubesi olmayan bir firmanın eşyalarınızı sizlere söz verilen zamanda tarafınıza teslim etmeyeceği aşikardır. Bu hususta dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

(24.11.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design