Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Milas Parça Eşya Taşıma

İstanbul Milas Evden Eve Nakliyat hizmetini kuruluşumuzun ilk yıllarından beri vermekteyiz. Ege bölgesinin şirin tatil beldelerinden bir tanesi olan Milasa komple veya parça eşyalarınızı taşıtmaya karar verdiğiniz de bizden bilgi ve fiyat almadan karar vermeyiniz.

Sektörde kurumsal nakliyat firması bir elin beş parmağını geçmeyecek düzeydedir. Fakat birçok nakliyat firması web sitesinde kurumsal olduğunu iddia etmektedir. Kurumsallığın en önemli göstergesi sektörde tavsiye edilen bir firma olmanız ve geniş referans ağına sahip olmanız yatmaktadır. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz.

Milas evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, ofis taşıma gibi hizmetleri firmamız aracılığı ile alabilirsiniz. Milas evden eve nakliyat, parça eşya hizmeti almak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. 7/24 çalışan müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

Not: Çalışmalarımız pratikte bazı nakliyat firmaları tarafından taklit edilmekte. İnternet aramaları sonucu bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ege bölgesinde şubesi olmayan bir firmanın eşyalarınızı sizlere söz verilen zamanda tarafınıza teslim etmeyeceği aşikardır. Bu hususta dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

(24.04.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design