Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Muğla Parça Eşya Taşıma

İstanbul Muğla evden eve nakliyat hizmetinin yanısıra parça eşya taşıma hizmeti de sunmaktayız. Genellikle yaz aylarında Muğla merkez, Bodrum, Milas, Marmaris, Datça, Yatağan, Ortaca, Fethiye, Dalaman, Dalyan, Göcek gibi yazlık bölgelere kısmi yada parsiyel eşya taşınması gerektiği durumlarda EGETUR olarak müşterilerimize bu hizmeti vermekteyiz.

Eşyalarınız adresinizden alınıp yine adresinize teslim edilmekte. Verdiğimiz tüm hizmetler EGETUR güvencesi ve garantisi ile verilmektedir.

Yıllardır İstanbul ve Muğla arası sayısız parça eşya nakliyesi gerçekleştirdik. Ve gerçekleştirdiğimiz tüm taşımalarda müşterilerimiz bizden aldıkları hizmeti hep takdir etmişlerdir. Müşteri memnuniyeti bizim için en önde gelen değerlerimizdir.

Not: Lütfen eşyalarınızı taşıtırken firmalara dikkat ediniz. Eşyalarınızı daha uygun ücretlere taşırız söylemlerine inanmayınız. Biz firma olarak İstanbul ve İzmir şubelerimizle sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız. Bizim kalitemizde firmalarla görüştüğünüzde fiyatlarımızın uygunluğunun farkına varacaksınız.

(14.04.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design