Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Niğde Evden Eve Nakliyat

EGETUR evden eve taşımacılık olarak firmamız Niğde evden eve nakliyat işlemlerinizde sizlere profesyonel kadrosuyla 7/24 ambalajlı, sigortalı ve marangozlu taşımacılık işlemi sunar. Niğde’den İstanbul’a ev taşıma ve İstanbul’dan Niğde’ye ev taşıma işlemlerinizde sizlere geniş araç filosuyla, profesyonel ekibiyle ve teknolojik şartlara uygun ekipmanıyla, siz değerli müşterilerine kaliteli sorunsuz hizmet sunar.

EGETUR nakliyat prensip olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Bu sebepten dolayı firmamız Niğde’den İstanbul’a ve İstanbul’dan Niğde’ye tüm taşımacılık işlerinizde,  sizlerin sorunlarla karşı karşıya kalmamanız için işin takibini profesyonel yetişmiş kadrosuyla yapar. Oluşabilecek tüm sorunlar giderilir. Bizim için siz önemlisiniz, sizler olmadan firmamızda olmaz. Memnuniyet sağlayarak müşterileriyle bir dost ve aile olan firmamız sizlere hizmet için var. Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazlarımız arasındadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat araç içinde veya eleman elinde düşüp kırılan ve diğer hasarlar sigorta kapsamında yer almaktadır. Eşyalarınız tek tek havalı baloncuklu naylonlarla sarıp o sistemle taşıyoruz. Eşya taşırken lütfen bu tür ince işlere dikkat ediniz. Yoksa taşınma esnasında başınıza garip ev taşıma hadiseleri gelebilir.

İstanbul Niğde Evden Eve Nakliyat, güven, profesyonellik kriterlerini barındırıyor. Bu çalışma kriterlerini uygulamasanız evden eve nakliyat sektöründe başarılı olma şansı yok denecek kadar azdır. Sektörde çok fazla korsan nakliyatçılar türemesinden dolayı bu işi, daha çok zor hale getirmiştir. İstanbul ve İzmir’de olduğu gibi Niğde’den de Türkiye’nin her noktasına ev taşıma işlemini kurallara uygun olarak ve bütün belgelere sahip olarak yürütmektedir.

(07.02.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design