Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Ofis Taşıma

Egetur nakliyat olarak İstanbul ili sınırları içerisinde ofis taşımalarınızı profesyonel kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

Evden eve nakliyat sektöründe kalitesini kanıtlamış olan firmamız ofis taşımalarında da yine aynı titizlikle ve profesyonellikte çalışmaktadır.

Ofis taşıma işlemi için bizimle iletişime geçtiğinizde sizlerin uygun olduğu bir zaman diliminde eksperimiz taşınılacak ofisinizi yerinde tespit ederek taşıma için gerekli olacak araç tesbiti, eleman sayısı ve paketleme malzemesinin belirlenmesini sağlar. Bu aşamadan sonra eşyalarınızın taşınma zamanı karşışıklı olarak mutabık sağlandıktan sonra taşıma günü hazır halde ofis eşyalarınız düzenli bir şekilde taşınması gerçekleşir.

Ofis taşıma işlemi ev taşıma işleminden daha kolay gibi görünsede ev taşımadan daha zor bir nakliye koludur. Çünkü ofisinizde bulunan mobilyalarınızın de-montaj ve montaj işlemleri zaman alan işlerdir. Ayrıca tüm eşyalar mobilyalardan oluştuğundan Adan Zye paketlenmesi ve ağır olmalarından dolayı taşınması daha zorlaşmaktadır.

(14.10.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design