Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

İstanbul Tekirdağ illeri arası mesafenin çok olmaması ile birlikte eşyalarınız aynı gün içinde evinizden alınıp yeni evinize kullanıma hazır bir şekilde nakledilir. Daha önce taşımasını gerçekleştirdiğimiz birçok müşterimizin eşyalarını aynı gün içinde teslim etmiş bulunmaktayız. Amacımız sizleri bu zor ve zahmetli işin yorgunluğundan kurtarıp değer verdiğiniz eşyalarınızı yeni evinize sağlıklı bir şekilde taşımaktır.

İster İstanbulda olun ister Tekirdağda bizimle önceden anlaşmanız durumunda taşınılacak gün profesyonel ekibimiz evinize gelerek sizlere hiçbir zahmet vermeden eşayalarınızı araca yükleyecek ve yeni adreste yine eşyaların eve taşınması yapılacak ve hazır kullanılabilir duruma getirilerektir.

Misyonumuzda belirtiğimiz üzere amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Bizi EGETUR yapan değerlerin siz değerli müşterilerimizden geçtiğini bilmekteyiz.

Her alanda olduğu gibi şehirlerarası ev taşıma konusunda da uzman olan firmamız sizlere ev nakliye hizmetini kusursuzca ve garantili olarak vermektedir. Büyük illerde şubeleri bulunan EGETUR Nakliyat size hizmet etmekten gurur duymaktadır. Nakliyat geleneğine yeni bir çehre getiren firmamız daha çağdaş ve yenilikçi bir taşıma anlayışı size hizmet sunmaktadır.

İstanbul - Tekirdağ ve Tekirdağ -İstanbul arası evden eve taşıma, ofis taşıma, depolama, parsiyel eşya taşıma, banka ve fabrika taşıma hizmetlerini yılın 365 günü 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz...

(25.02.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design