Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Uşak Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemi amatörler tarafından yapılınca şüphesiz en zor ve içinden çıkılmayan bir iş halini almaktadır. Bunun için günümüzde profesyonelce hizmet sunan taşıma şirketleri bulunmaktadır. Taşıma şirketleri evinizdeki tüm eşyalarınızın paketlenmesini, mobilyalarınızın demontaj ve montajını, kırılacak eşyalarınızın paketlenmesini, askılı elbiselerinizin askılı dolaplarda taşınmasını gerçekleştirmekteler.

EGETUR olarak yukarıda bahsetmiş olduğumuz profesyonel taşıma hizmetinlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Amacımız sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır.

İstanbul Uşak arası ev taşıma işlemlerini yılın 365 günü 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde daha iyi hizmet için bizimle çalışmak isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren eşyalarınızın taşınması için gerekli organizasyon yapılıp gerekli araç ve gereçler hazır duruma getirilerek eşyalarınız sizlerin istediği tarihte sizlerden teslim alındıktan sonra 1 gün gibi kısa bir sürede tarafınıza teslim edilmektedir.

15 yılın verdiği tecrübe ile eşyalarınızı taşımaktayız. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz.

Ayrıca firmamız ile taşınan müşterilerimizin bizim hakkımızda görüşlerini belirttiği ziyaretçi sayfasını ziyaret edip yorumları okuyabilir, varsa bir dileğiniz veya şikayetiniz bize ulaştırabilirsiniz.

(29.03.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design