Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Yozgat Evden Eve Nakliyat

İstanbul Yozğat Evden Eve Nakliyat hizmetini yılın 365 günü kesintisiz sunmaktayız. Sizlerde İstanbuldan Yozgata eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde ilk başvuracağınız adres olan EGETUR Nakliyat ile eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz. İstanbul ve Yozgat gibi uzak şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti alırken korsan firmalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

İstanbul İzmir Evden Eve NakliyatŞehirlerarası taşımalarda maliyetler yüksek olduğundan korsan firmalar eşyalarınızı uygun fiyata taşıyabileceklerini söyleyip sizlere söz verdiklerinin dışında bir taşıma gerçekleştirirler. Böylelikle eşyalarınız zarar görmüş olur ve hatta anlaştığınız rakam üzerinden ek ücret ödemek zorunda bırakılabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken en önemli nokta mutlaka ve mutlaka kurumsal nakliyat firmaları ile eşyalarınızı taşıtmanız olacaktır.

Kurumsal nakliyat firmaları ile yukarıda bahsettiğimiz sorunları kesinlikle yaşamamış olursunuz. Ayrıca taşıma esnasında yaşanabilecek olumsuzlukları kurumsal firmalar tecrübeleriyle daha kısa sürede çözüme kavuştururlar.

Kurumsal referanslarımız kalitemizin en önemli göstergesidir. Ayrıca bireysel müşterilerimizin firmamız hakkındaki görüşlerini okumak için Ziyaretçi Defterine göz atabilirsiniz. EGETUR olarak evden eve nakliyat sektöründe daima en iyi hizmeti sunmayı hedeflemişizdir. Bu konuda sürekli kendimizi geliştirerek günümüz şartlarına ayak uydurmakta ve müşterilerimize çağdaş standartlarda hizmet sunmayı amaçlamışızdır.

İstanbul Maltepe ve Levent şubelerimizle sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir taşınma işleminiz için yardım alabilirsiniz. Bu noktadan sonra müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere taşınma gününüze kadar yardımcı olur ve bilgilendirilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

(16.04.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design