Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul İzmir Ev Taşıma

İstanbul İzmir ev taşıma denilince akla ilk gelen firma olmanın gururunu ve sevincini yaşamaktayız. Firmamız İstanbul Merkez ve İzmir şubesi ile yıllardır İstanbul - İzmir ve İzmir - İstanbul evden eve taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

Amacımız İstanbul ve İzmir arasında köprü vaziyeti görerek bu iki ilimiz arasında taşıması olan değerli müşterilerimize ev taşımalarında kendilerine yardımcı olmaktır. Yıllardır İstanbul ve İzmir arası sayısızca taşımalarımız oldu. Hem en iyi hizmeti sunmanın hemde uygun fiyat taşıma yapmamızın verdiği avantajını kullanan müşterilerimiz daha sonra taşımaları olduğunda tekrar bizleri tercih etmişlerdir.

Bugün olduğu gibi yarın da bu hizmetimiz devam edecektir. Her zaman en iyiyi en ucuza sizlere sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Son olarak sizleri son zamanlarda artan korsan firmalar hakkında uyarmak isteriz. Sizlere aracımız dönüyor boş gideceğine sizlerin eşyalarını taşıyalım mantığı ile yaklaşan firmalarla ile kesinlikle eşyalarınızı taşıtmayın. Bu firmalar daha doğrusu kişiler sizlerin eşyalarını önem vermeden, doğru dürüst paketleme malzemesi kullanmadan taşımak isteyeceklerdir. Durum böyle olunca eşyalarınızda zararlar oluşacaktır. Uygun fiyata taşıtayım derken çok daha büyük zararlarla karşılaşabilirsiniz...

(31.03.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design