Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbuldan İzmire Nakliyat

İstanbul dan İzmir e evden eve nakliyat işleriniz olduğunda profesyonel hizmet veren müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamızı tercih edebilirsiniz.

EGETUR Nakliyat olarak yıllardır sayısız müşterimizin ev eşyalarını İstanbul ve İzmir arası taşımasını gerçekleştirdik. Gerek komple ev eşyanızın olması gerekse parça eşya olması durumunda sizlerin taleplerini karşılayacak düzeyde araç ve ekipmanlara sahibiz.

Komple ev eşyası taşımalarınızda eşyanızın taşınacağı araca sadece sizlerin eşyaları yüklenmekte. İstediğiniz zaman eşyalarınız tarafınızdan teslim alınır ve yine istediğiniz zaman tarafınıza teslim edilir. Bizi bugünlere getiren ve kurumsal bir kimlik kazanmamızda en önemli nokta müşterimize her zaman söz verildiği ölçüde hizmet sunmamız olmuştur.

İstanbul ve İzmir arası en iyi hizmeti en uygun fiyata sunan firmayız. Firmamızın sizlere sunacağı hizmetin aynısını sunabilen başka kurumsal bir nakliyat firması ile taşınmak istediğinizde fiyatlarımızın uygunluğunun farkına varacaksınız. Öte yandan sizlere uygun fiyata eşyalarınızı taşıyabileceklerini söyleyen firmalara güvenmemeniz gerektiği belirtir dikkatli olmanızı tavsiye ederiz...

Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz...

(26.04.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design