Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İyi Bir Nakliyat Hizmeti İçin İpuçları

Ev Taşıma işleminde Kırılabilecek maddeleri (eşyaları) sarmak için alternatif olarak buruşturulmuş gazete parçaları kullanabilirsiniz.
Kırılabilecek olan eşyaların nakliyat şirketi tarafından iyi bir şekilde ambalajlandığına dikkat edebilirsiniz.
Eşyalarınızı taşıyan nakliye firması elemanlarının dikkatli taşıması için kontrol edebilirsiniz.
Hangi eşya hangi odada yer alacaksa taşıma yapan personeli yönlendirerek daha sonra ev içerinde tekrar taşıma işlemi yapmanıza gerek kalmayabilir.
Kendi paketlemeniz: Kendi paketleme işleminizi yaparak, taşımanın maliyetinizi düşürebilirsiniz. Siz paketleyin, Biz Taşıyalım, seçeneğini düşünün. Siz kutuları paketleyin taşıma firması yüklesin, hareket ettirsin ve boşaltsın. Ambalajlama hizmeti nakliyat firmalarının oldukça fazla zamanlarını almaktadır.
Esneklik: Şehirler arası taşımacılık hizmetinde eşyalarınızın biraz beklemesinden sakınca görmüyorsanız, evden eve nakliyat fiyatında biraz tasarruf edebilirsiniz. Nakliyat şirketleri bazen, sizin eşyalarınızı taşımak yerine başka birine öncülük tanıdığınız zaman size indirimler yapabilir.

Eşyalardan Kurtulmak: Mümkün olduğu kadar eşyalarınızı eleyerek tasarruf yapabilirsiniz. Evinizdeki gerçekten ihtiyacınız olmadığını düşündüğünüz eşyaları belirlemek için kısa bir dolaşın ve göz gezdirin. Evinizde muhtemelen çok zamandır kullanmadığınız ve unuttuğunuz eşyalarınız vardır. Taşıma maliyetiniz eşyalarınızın ağırlığına ve zamana endeksli olduğundan, bunlar sizin nakliyat bütçenizi düşürecektir.

Doğru Tahmin Yapma: Yerel taşımaların ücretleri genellikle işçilik ücretleri iken uzun mesafe taşımaları ağırlığa ve mesafeye göre fiyatlandırılır. Bu ücretlere ek olarak bir çok taşıma şirketi, çeşitli servisler için ek ücretlendirme yapar. Sizin taşımanızda ne gibi ücretlendirmeler eklendiğini kontrol edin.

Evden eve nakliyeciler arasında seçim yapmak oldukça zordur. Bu nedenle nakliyeci firmalar ile ilgili araştırma yaparken firmaların referanslarına ve daha önceki çalışmalarına dikkat ediniz. Piyasada bir çok merdiven altı nakliye şirketi bulunmaktadır.

Eklenen ücretler: Taşıma şirketleri, taşıma sürecinde sağladıkları servisler için ek fiyat talep edebilirler. Bu ücretler bunları içerebilir

Paketleme ya da açma
Yakıt ek ücreti
Asansörsüz bina için çıkma ücreti
Kamyondan eve olan yürüme mesafesinin uzaklığı
Piyano ve kasa gibi ekstra ağır şeyler
Mobilyaların demontajı ve montajları ya da diğer aletler

Ne gibi ek ücretlerin nakliyenize eklendiğini kontrol ederek emin olun. Her zaman tüm detayları içeren yazılmış bir kontrat vardır. Kontrat şunları içermelidir.

Taşınacak tüm maddeler
Tüm fiyatlar ve ücretler
Teslimat tarihi
Sevkiyat adresi
Telefon numaraları
Sigorta kapsamı
Toplam fiyat şekli

Farklı nakliyat firmalarından fiyat teklifleri alın. Bunları almak bedava ve bu hizmetten yararlanın. Telefon ve internet üzerinden alınan fiyatlar garanti değildir.

İstanbul nakliyat şirketleri arasında seçim yapacaksanız Akdeniz Nakliyat en doğru seçim olacaktır. Ev taşımacılığı ve nakliyat taşıma ile ilgili her türlü bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Geçerli olan ve Geçerli olmayan tahminler: Genel olarak 2 çeşit ev taşıma tahminleri vardır. Geçerli olan ve geçerli olmayan taşınma. Çoğu kez siz taşımanız için geçerli olan tahmini tercih edersiniz. Evden eve taşıma şirketleri tarafından hazırlanmış tahmin en geçerli tahmin olacaktır.

Alınacak olan nakliye hizmetinin şehir içi nakliyat mı yoksa şehirler arası nakliyat mı olduğu ekspertiz için oldukça önemli bir konudur. Birçok nakliyat firmaları ya şehir içi nakliye firması olarak ya da şehirler arası nakliye firması olarak hizmet vermektedir. Siz şehir içi evden eve nakliyat mı yoksa şehirler arası evden eve nakliyat mı yapacağınızı mutlaka bildirin.

Görsel tahmin: En doğru şekilde tahmin verilebilmesi için, profesyonel nakliyat firması tarafından gönderilen ekspertiz elemanının neyin taşınacağını tam anlamıyla gömesi gerekiyor. Bir taşıma şirketiyle anlaşmadan önce, internet sitesinden tahmini bir fiyat sormak mantıklı bir fikirdir. Bir evden eve nakliyat firması seçmeden önce, online olarak ya da arama yoluyla 2-3 farklı nakliye firmasından teklifler alın. Aldığınız teklifler şehir içi taşıma için aldığınız fiyat şehirler arası taşıma fiyatından daha düşük olacaktır. Şehirler arasındaki kilo metre farkını iyi hesaplamak gerekir.

Teklif aldığınız zaman, kesin anlaşmaya tüm bahsi geçen maddelerin konulduğundan emin olun. Taşınmasını planladığınız her şeyi nakliye şirketinin ekspertiz elemanına gösterdiğinizden emin olun. Varsa garaja, kapalı odalara ve bodruma bakmayı unutmayın. Yüzey sayfasındaki gidecek ve gitmeyecek olan tüm maddelerin evden eve nakliyat firmaları üzerinden gönderilen ekspertiz elemanı tarafından işlendiğine emin olun. Site tahmini sırasında bahsettiğiniz eşyalardan daha fazlasını işaretlemeniz durumunda nakliye fiyatının değişebileceğini bilmenizde fayda var.

Sizin bahsettiğiniz eşya listesine ve istediğiniz ek servis ücretlerine dayanarak, evden eve nakliye şirketleri tarafından gönderilen ekspertiz elemanı, nakliye fiyatını da kapsayan bir teklif hazırlayacak. Sevkiyatta olabilecek en küçük değişiklikte bile taşıma firmanızı bilgilendirin. Başarılı bir taşıma için etkili iletişim anahtar faktördür. Evden eve nakliye firmaları size en doğru bilgiyi vermekle mükelleftir.

Size ucuz fiyat veren evdeneve nakliyat şirketleri ile hemen rezervasyon yapmak için acele etmeyin. Yüksek tekliflerden vazgeçmek kolay olacaktır fakat düşük teklif veren nakliyecinin neden bu kadar düşük fiyat verdiği konusunda bir fikriniz olmalı. Belki ekspertiz elemanı, evinizi incelediği esnada, bulaşık makinesi gibi bir şeyi görmemişte olabilir. Bunu yapmışsa ve tahmininde işaretlemişse, tahminine eklemesi konusunda onu kibar bir şekilde uyarın.

(25.10.2010 00:00:00)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design