Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İzmir Burdur Ev Taşıma

Evden eve nakliyat işlemi amatörler tarafından yapılınca şüphesiz en zor ve içinden çıkılmayan bir iş halini almaktadır. Bunun için günümüzde profesyonelce hizmet sunan taşıma şirketleri bulunmaktadır. Taşıma şirketleri evinizdeki tüm eşyalarınızın paketlenmesini, mobilyalarınızın demontaj ve montajını, kırılacak eşyalarınızın paketlenmesini, askılı elbiselerinizin askılı dolaplarda taşınmasını gerçekleştirmekteler.

EGETUR olarak yukarıda bahsetmiş olduğumuz profesyonel taşıma hizmetinlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Amacımız sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır.

İstanbul Burdur arası ev taşıma işlemlerini yılın 365 günü 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde daha iyi hizmet için bizimle çalışmak isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren eşyalarınızın taşınması için gerekli organizasyon yapılıp gerekli araç ve gereçler hazır duruma getirilerek eşyalarınız sizlerin istediği tarihte sizlerden teslim alındıktan sonra 1 gün gibi kısa bir sürede tarafınıza teslim edilmektedir.

15 yılın verdiği tecrübe ile eşyalarınızı taşımaktayız. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz.

Ayrıca firmamız ile taşınan müşterilerimizin bizim hakkımızda görüşlerini belirttiği ziyaretçi sayfasını ziyaret edip yorumları okuyabilir, varsa bir dileğiniz veya şikayetiniz bize ulaştırabilirsiniz.

İstanbul ve İzmir evden eve nakliyat sektöründe rakipsiz olan EGETUR, müşterilerin tüm nakliyat ihtiyaçlarını son teknoloji ile donatılmış araç ve ekipmanlar ile profesyonel personelleri sayesinde en hızlı ve en güvenli şekilde sağlıyor. Evden eve taşıma konusunun ne kadar önemli olduğunu ilk günden beri bilen ve buna uygun çözümler geliştiren EGETUR sadece İzmirde  değil Türkiyenin her yerine evden eve nakliyat hizmeti sunuyor.

İzmir Burdur evden eve nakliyat ve Burdur İzmir arası evden eve nakliyat hizmeti vermeye devam ediyoruz. İki ilimiz arasında sürekli seferlerimiz ile sizleri fazla bekletmeden ve uygun fiyatlarla naklediyoruz. Ayrıca parsiyel eşya nakliye hizmeti de sunmaktayız. Bu hususta sizlere kalitenin yanında uygun fiyat avantajlarını da sunmaktadır. İzmir Burdur arası nakliyat talepleriniz bu doğrultuda değerlendirilerek hızlı, sigortalı ve marangozlu olarak nakledilir.

İzmir evden eve nakliyat ve taşımacılık şirketleri arasında en iyi hizmeti en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile sunmaktayız. İzmir Burdur ev taşıma, ofis taşıma, parsiyel eşya taşıma ve Burdur İzmir evden eve nakliye talebiniz için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim İçin:
İzmir Şube : 0232 330 81 24
Gsm           : 0533 575 89 32

(17.11.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design