Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat, Nakliye ve Ofis Taşıma hizmet yelpazemizi genişleterek artık İzmirin tüm ilçelerine evden eve taşıma ve nakliye hizmeti sunmaktayız. İlk olarak yürütmüş olduğumuz İzmir  İstanbul Evden Eve Nakliyat ve İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat hizmetimizi müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine artık İzmirin tüm ilçelerine yaymış bulunmaktayız.

Amacımız vizyonumuzda belirttiğimiz gibi kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir hizmet vermektir...

İzmir Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri ile ilgili taleplerinizi telefonla, e-maille veya online teklif formumuzla bize ulaşmasıyla eksperimiz evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcanması, çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı, nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapar. Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

Bu noktadan sonra siz müşterilerimize yalnız özel ve ziynet eşyalarınızı toplamanız yeterli olacaktır. Evinizde geri kalan tüm eşyaların paketlenmesi, araca yüklenmesi ve yeni evinizde istediğiniz şekilde yerleştirme işlemi firmamız çalışanları tarafından profesyonellikle yapılır.

Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıbahçe, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerine evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetimiz vardır.

İzmir Evden Eve Nakliyat  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design