Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İzmir Evden Eve Nakliyat ve Taşıma

İzmir’de evden eve nakliyat şirketleri diğer illerimizdeki gibi her geçen gün artmaktadır. Bu durum hem taşınacak insanlar için, hem de evden eve nakliyat firmaları için iyi bir durum teşkil etmemektedir.
Öncelikle evden eve nakliyat  firmaları için değerlendirsek; firma sayısının artması rekabeti de artıracağından evden eve taşımacılık fiyatları düşecek ve belki de bu durumdan zarar görecek firmalar olacaktır.

Müşteri açısından bakacak olursak; olumlu tarafı rekabetin artmasından dolayı daha uygun maliyetlere ev taşıma gerçekleştirebilecekleri için olumlu durum teşkil etsede. Yeni kurulan bir firma ile taşımaları durumunda yeni firmanın eksikleri olabileceğinden eşyalar zarar görebilir ve taşıma sonucu hüsran yaşanabilir.

Ayrıca müşteriler için eski kurumsa firmaları ayırt etmekte zor olacaktır. Çünkü tüm firmalar web sitelerinde kendileri kurumsal ve köklü bir geçmişe sahip olduklarını dile getirmekteler. Ayrıca google üzerinden evden eve nakliyat izmir diye arama yapınca bu firmalardan biri ile karşılaşmamanız kaçınılmazdır.

Son olarak sizlere bir firmayı tavsiye edeceğiz. Egetur Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti. İstanbul ve İzmir merkezli hizmet veren ender kurumsal firmalardan biri.

İyi Taşınmalar…

(01.10.2011)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design