Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İzmir Gaziantep Evden Eve Nakliyat

İzmir Gaziantep evden eve nakliyat hizmetini EGETUR Evden Eve Taşımacılık olarak uzman kadromuz ile Gaziantep evden eve nakliyat, Gaziantep evden eve taşımacılık ve diğer hizmetleri ile birlikte vermekteyiz.

Yaz ayının gelmesiyle artan evden eve nakliye taleplerine ek olarak Askeri ve sivil memurların tayin işlemleri eklenince evden eve nakliyat hizmeti veren kurumsal firmalar rekabet içine girerler. Egetur Evden Eve Nakliyat olarak bu pastadan payımızı almak için çalışmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz. Geniş araç filomuz ile Türkiyenin her yerine evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Nerede olursanız olun bizimle irtibata geçmeden taşınmayın. Taşınacağınız yerler neresi olursa olsun yaz ayında sizin için mutlaka bir aracımızı seferber edip ev taşımanızda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Şirketimiz sizlere 1997 yılından bugüne kadar kaliteli ev taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan dinamik ve uzman ekibimiz ile sizlerin istediği gün ve zaman zarfı içersinden eşyalarınız bir yerden alınıp diğer bir yere taşınmaktadır. Ev taşıma işlemlerinizi kolaylaştıran ve sizlere daha ekonomik çözümler üreten Egetur Nakliyata kaliteli ev taşımacılığı talebinizi ister e-mail istersenizde telefon aracılığı ile bildirebilirsiniz. Kurumsallığı ön planda tutarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile eşyalarınız istediğiniz bir yerden diğer bir yere taşımaktayız. Talebinizin bizlere ulaşması neticesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti veren çalışanımız sizinle iletişime geçecektir. Yapılan ekspertiz çalışmaları neticesinde evinizin nasıl taşınacağı, taşımacılık işleminin size maliyeti ve taşımacılığı ne kadar süre içersinde yapılacağı hakkında sizlere daha detaylı bilgi vermekteyiz. 

Egetur Taşımacılık şirketi sizlere bir telefon mesafesindedir. Evinizdeki eşyalarınızı istediğiniz takdirde ülkemizin önde gelen sigortacılık şirketlerinden birine sigortalatabilirsiniz. Bu sigorta işlemlerinde eşyanın gerçek değeri üzerinden sigorta yapılmaktadır. Teklifimizi kabul ettiğiniz takdirde belirtilen gün ve saatte taşıma ekibimiz taşınması gereken evinize gelecektir. Belirli bir plan içersinde hareket eden çalışanlarımız daha önce ekspertiz çalışanımız ile beraber planladığımız taşıma planı çerçevesinde evinizin taşıma işlemlerini başlatmaktadır. İlk önce evinizde ki eşyalarınızın paketleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Evinizdeki masa, sandalye, halı, koltuk takımı, kanepe, baza vb. gibi büyük ölçekli eşyalarınızın tamamı kraft kağıt (baloncuklu naylon) ile sarılmaktadır. Şirketimiz paketleme esnasında kullanılan tüm malzemeleri kendine özel olarak ürettirmektedir. Evinizde bulunan ve sökülmesi gereken gardolap, baza, mobilyalar vb. gibi eşyalarınızın demontaj ve montaj (sökülüp - takılması) işlemleri işinde tecrübeli çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Sökülen mobilya parçalarınız yine havalı kraft kağıtlar ile paketlenerek çizilmesi ve kırılması önlenilmektedir. Kırılabilecek eşyalarınızı gazete kağıdı yerine kendimize özel olarak ürettirdiğimiz beyaz kağıt ile sarmaktayız.

İstanbul ve İzmir evden eve nakliyat sektöründe rakipsiz olan Egetur müşterilerin tüm nakliyat ihtiyaçlarını son teknoloji ile donatılmış araç ve ekipmanlar ile profesyonel personelleri sayesinde en hızlı ve en güvenli şekilde sağlıyor. Evden eve taşıma konusunun ne kadar önemli olduğunu ilk günden beri bilen ve buna uygun çözümler geliştiren Egetur sadece İzmirde  değil Türkiyenin her yerine evden eve nakliyat hizmeti sunuyor.

İzmir Gaziantep evden eve nakliyat ve Gaziantep İzmir arası evden eve nakliyat hizmeti vermeye devam ediyoruz. İki ilimiz arasında sürekli seferlerimiz ile sizleri fazla bekletmeden ve uygun fiyatlarla naklediyoruz. Ayrıca parsiyel eşya nakliye hizmeti de sunmaktayız. Bu hususta sizlere kalitenin yanında uygun fiyat avantajlarını da sunmaktadır. İzmir Gaziantep arası nakliyat talepleriniz bu doğrultuda değerlendirilerek hızlı, sigortalı ve marangozlu olarak nakledilir.

İzmir evden eve nakliyat ve taşımacılık şirketleri arasında en iyi hizmeti en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile sunmaktayız. İzmir Gaziantep ev taşıma, ofis taşıma, parsiyel eşya taşıma ve Gaziantep İzmir evden eve nakliye talebiniz için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ayrıntılı bilgi için beklemeden arayın.

İletişim İçin:
İzmir Şube : 0232 330 81 24
Gsm           : 0533 575 89 32

(17.11.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design