Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İzmir Karaman Evden Eve Nakliyat

İzmir Karaman evden eve nakliyat hizmeti alacaksanız EGETUR Nakliyat olarak sizlere ev taşıma işleminizde yardımcı olmaya talibiz. İstediğiniz zaman eşyalarınızı İzmirden alıp Karamana tam profesyonel bir hizmet ile tarafınıza teslim etmekteyiz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat, şehiriçi evden eve nakliyat işleminden daha zor olduğundan mutlaka sizlere iyi hizmet veren ve taşıma esnasında sizlere problem yaşatmayacağını düşündüğünüz firmalar ile iletişime geçin. Günümüzde artan korsan evden eve nakliyat firmaları şehirlerarası taşımanızı fırsat bilerek sizlere uygun fiyata eşyalarnızı taşıyabileceklerini söyleyebilirler. Kesinlikle böyle firmalara itibar etmeyin. Bu söylemdeki firmalar, sizinle anlaştıktan sonra çeşitli platformlar üzerinden eşyalarınızı komisyon karşılığı başka firmalara vermekteler. Eşyalarınızı taşımaya gelecek firmanın da korsan firma olacağını tahmin edebilirsiniz.

EGETUR Nakliyat olarak eşyalarınızı tam zamanlı olarak sizden alarak kendi reklamlı araçlarımızla ve yine kendi taşıma personellerimizle eşyalarınızı evinizden aldığımız gibi yeni evinize taşımaktayız. Eşyalarınız karayolları üzerinde olabilecek kaza, doğal felaket, yangın gibi sorunlara karşı yine tarafımızca sigortalanmaktadır. Sİgorta poliçenizi taşıma günü yetkili personelimiz tarafınıza sunacaktır.

Bizimle iletişime geçmeniz geç sayılmış değil. İletişim bilgilerimiz kullanarak firmamız ile görüşerek taşıma için bilgi alabilirsiniz. Ayrıca referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz...

(08.01.2013)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design