Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İzmir Yalova Parça Ev Eşyası Taşıma

İzmir Yalova evden eve nakliyat hizmetini EGETUR Evden Eve Taşımacılık olarak uzman kadromuz ile Yalova evden eve nakliyat, Yalova evden eve taşımacılık ve diğer hizmetleri ile birlikte vermekteyiz.
 
Egetur Taşımacılık şirketi sizlere bir telefon mesafesindedir. Evinizdeki eşyalarınızı istediğiniz takdirde ülkemizin önde gelen sigortacılık şirketlerinden birine sigortalatabilirsiniz. Bu sigorta işlemlerinde eşyanın gerçek değeri üzerinden sigorta yapılmaktadır. Teklifimizi kabul ettiğiniz takdirde belirtilen gün ve saatte taşıma ekibimiz taşınması gereken evinize gelecektir. Belirli bir plan içersinde hareket eden çalışanlarımız daha önce ekspertiz çalışanımız ile beraber planladığımız taşıma planı çerçevesinde evinizin taşıma işlemlerini başlatmaktadır. İlk önce evinizde ki eşyalarınızın paketleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Evinizdeki masa, sandalye, halı, koltuk takımı, kanepe, baza vb. gibi büyük ölçekli eşyalarınızın tamamı kraft kağıt (baloncuklu naylon) ile sarılmaktadır. Şirketimiz paketleme esnasında kullanılan tüm malzemeleri kendine özel olarak ürettirmektedir. Evinizde bulunan ve sökülmesi gereken gardolap, baza, mobilyalar vb. gibi eşyalarınızın demontaj ve montaj (sökülüp - takılması) işlemleri işinde tecrübeli çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Sökülen mobilya parçalarınız yine havalı kraft kağıtlar ile paketlenerek çizilmesi ve kırılması önlenilmektedir. Kırılabilecek eşyalarınızı gazete kağıdı yerine kendimize özel olarak ürettirdiğimiz beyaz kağıt ile sarmaktayız.

İstanbul ve İzmir evden eve nakliyat sektöründe rakipsiz olan Egetur müşterilerin tüm nakliyat ihtiyaçlarını son teknoloji ile donatılmış araç ve ekipmanlar ile profesyonel personelleri sayesinde en hızlı ve en güvenli şekilde sağlıyor. Evden eve taşıma konusunun ne kadar önemli olduğunu ilk günden beri bilen ve buna uygun çözümler geliştiren Egetur sadece İzmirde  değil Türkiyenin her yerine evden eve nakliyat hizmeti sunuyor.

İki ilimiz arasında sürekli seferlerimiz ile sizleri fazla bekletmeden ve uygun fiyatlarla naklediyoruz. Ayrıca parsiyel eşya nakliye hizmeti de sunmaktayız. Bu hususta sizlere kalitenin yanında uygun fiyat avantajlarını da sunmaktadır. İzmir Yalova arası nakliyat talepleriniz bu doğrultuda değerlendirilerek hızlı, sigortalı ve marangozlu olarak nakledilir.

İzmir evden eve nakliyat ve taşımacılık şirketleri arasında en iyi hizmeti en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile sunmaktayız. İzmir Yalova ev taşıma, ofis taşıma, parsiyel eşya taşıma ve Yalova İzmir evden eve nakliye talebiniz için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ayrıntılı bilgi için beklemeden arayın.

İletişim İçin:
İzmir Şube : 0232 330 81 24
Gsm           : 0533 575 89 32

(06.07.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design