Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İzmir İstanbul Parsiyel Eşya Taşımacılığı

İzmir İstanbul evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız komple eşya taşımanın yanısıra parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. İster İstanbul ister İzmir şubelerimiz ile görüşerek eşya miktarlarını detaylı vermeniz durumunda sizlere her konuda yardımcı olunacaktır.

Parsiyel eşya taşımacılığı müşterilerimizin kısmı eşyalarını (Buzdolabı, Koltuk Takımı, Öğrenci Eşyası vb.) istedikleri şehre gönderebilmeleri için sunulmuş olan bir hizmettir. Bu nakliye türü taşıma sektörünün en yaygın nakliye hizmetleri arasında yer almaktadır.

Siz de evinizde veya iş yerinizde taşınması gereken az sayıda da olsa eşyalarınız mevcutsa EGETUR Nakliyat Firması olarak parsiyel yük taşımacılığı hizmeti adı altında profesyonel ekibimizle sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Amacımız eşyalarınızı güvenle istediğiniz başka bir semt, ilçe veya şehre göndermektir

Parsiyel taşımacılık diğer eşya taşımalarına oranla daha dikkat ve özen gerektiren bir durumdur. Çoğu müşterimiz bu konuda tereddüt yaşamaktadır. Örneğin eşyalarım zamanında tarafıma ulaşır mı? Eşyalarım eksiksiz gelir mi? vb.  Firma olarak bu konuda sizlere garanti vermekteyiz.

Yıllardır parsiyel taşımacılıkta lider olan firmamız eşyalarınızı size söz verilen zamanda tarafınızdan teslim alarak en yakın zamanda sizlere teslim etmektedir.

(07.07.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design