Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Şehiriçi Ev Taşıma

Şehiriçi ev taşıma işlemlerini siz değerli müşterilerimize İstanbul ve İzmir in tüm semtlerinde vermekteyiz. Ev taşıma işlemleri çok zor ve zahmetli olduğundan sizlere profesyonel olarak sundumuğumuz bu hizmet ile işinizi kolaylaştırmış oluyoruz.Öncelikle evinizde bulunan tüm eşyalarınız havalı naylon ile paketlemesi yapılır. Kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlar ile sarılarak mukavemeti yüksek karton kolilere konulur. Askılı elbiseleriniz özel olarak yaptırılmış askılı dolaplara asılır sonrasında evinizde bulunan gardolap ve benzeri mobilyalarınız uzman mobilyacımız tarafından demonte edilir ve tüm mobilya parçaları yine kullanmış olduğumuz havalı naylon ile paketlemesi yapılır.

Eşyalarınız paketleme işleminin bitmesine müteakip araca yüklenir. Araca yükleme işlemi bitiminde yeni adrese doğru yola konulur.

Yeni adreste ilk olarak mobilyalarınızın montaj işlemi yapılır. Montaj işlemi sonucunda askılı dolaplarla taşınması yapılan elbiseleriniz eski evinizde olduğu gibi dolabınıza yerleştirme işlemi yapılır.

Bundan sonra kalan eşyalarınız sizlerin isteği doğrultusunda evinize yerleştirme işlemi gerçekleştirilir.. Hatta konusunda uzmanlaşmış olan personelimiz evinizin dizaynı konusunda sizlere yardımcı olmaktadırlar.

Son olarak beyaz eşyalarınızın bağlantılarının tam olması durumunda bağlantıları gerçekleştirilir. Artık yeni evinizde gönül rahatlığıyla oturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Şehiriçi Ev Taşıma  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design