Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Şehirlerarası Ev Taşıma

Şehirlerarası evden eve nakliyat işlemi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus kaliteli hizmet veren kurumsal evden eve nakliyat firması buılmaktır. Çok rahatlıkla söyleyebiliriz ki bu aşamada evini taşıtmak isteyenler için en zor bölüm burası olacaktır. Maalesef günümüzde internet ortamında kendini kurumsal şirket gibi gösteren yüzlerce küçük ölçekli şirket yada insanlara rastlamak mümkün. Durum böyle olunca evini taşımak isteyenlerin mağdur edilmeleri kaçınılmaz oluyor.

Kaliteli hizmet veren kurumsal firmalara nasıl ulaşabilirim? sorunusun cevabını siz değerli müşterilerimize açıklama ihtiyacı duyduk.

Bu aşamada yapmanız gereken iletişime geçtiğiniz firmaların referanslarının iyi olması ve taşıma yetki belgelerine (K-1 ve K-3) sahip olmalarıdır. Ayrıca taşımada kullanılan aracın ev taşıma için uygun olup olmadığı ve taşıma işleminde kullanılan paketleme malzemesi kalitesine bakabilirsiniz.

Egetur Evden Eve Nakliyat olarak geniş referans ağına sahip olmanın yanı sıra taşıma yetki belgelerine sahip olan ender nakliyat firmalarındanız.

Geniş araç filomuzla istediğiniz zaman istediğiniz şehre taşımanızı gerçekleştirmek için bu sektörde hizmet vermekteyiz.  Amacımız siz değerli müşterilerime en iyi kaliteyi en uygun fiyatlar ile sunmaktır.

Talebinizin bizlere ulaşması neticesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti veren çalışanımız sizlerle irtibat halinde olacaktır.

Yapılan ekspertiz çalışmaları neticesinde evinizin nasıl taşınacağı, bu taşımacılık hizmetinin size maliyeti, taşınma süresi vb. gibi konular hakkında sizleri bilgilendirmekteyiz. Şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmetinde temel amaç müşterilerimizin eşyalarının eski evinden alınıp yeni evine sorunsuz bir şekilde götürülmesini sağlamaktır. Her işin başı güven ve kaliteye dayandığından dolayı EGETUR Taşımacılık olarak 1997 yılından bugüne kadar aldığımız tüm işlerde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmışızdır.

Taşınacak evinize gelerek tüm eşyalarınızı kendimize özel olarak ürettirdiğimiz paketleme malzemeleri ile paketlemekteyiz. Buzdolabı, kanepe, koltuk takımları vb. gibi eşyaların içinse havalı kraft kağıt kullanmaktayız. Gardolap, dolaplar vb. gibi eşyalarınızı uzmanından demontaj ve montaj hizmetini vermekteyiz.  

Şehirlerarası Ev Taşıma  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design