Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Şehirlerarası Taşımacılık

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılıkta firmamız başta İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya olmak üzere Türkiyenin tüm illerine hizmet vermekte.

Bir şehirden başka bir şehre evden eve nakliyat işleriniz olduğunda size nakliyat için bir süre verilir ve bu süre içerisinde nakliyat işleriniz tamamlanmış olur. Taşınacak eşyanın cinsi, büyüklüğü ne olursa olsun her zaman size uygun bir aracımız vardır. Sizin tek yapmanız gereken taşıma gününden 7-10 gün önce firmamızla iletişime geçmeniz. Bu süre zarfında istemiş olduğunuz gün taşımanız gerçekleştirilecektir. Böylelikle hem kaliteli bir taşınma işlemi gerçekleştirmiş olmanın yanında hemde uygun fiyata taşınmış olursunuz. Şehirlerarası evden eve taşımacılık işlerinizde evden eve nakliyat tecrübesi ile nakliyat yapabilme sertifikası almış, eğitimli elemanları olan ekonomik bir firma, bir nakliyat şirketi ya da nakliyatçı arıyorsanız. Doğru yerdesiniz.

Biz biliyoruz ki bütün taşımacılık firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

Not: Şehirlerarası taşımalarda aracımız boş dönecek sizin eşyalarınızı uygun fiyata taşırız felsefesi ile çalışan fakat maliyetlerinin altında fiyat teklifi sunduklarından taşıma işlemi sırasında ve sonrasında sizlerden ekstra taşıma bedeli isteyecek firmalardan lütfen kaçınınız. Verilen fiyatın makul ölçüde olmasına dikkat edin. Maalesef ülkemizde evden eve nakliyat sektöründe insanlarımız bu veya buna benzer durumlarda mağdur edilmekteler.

Şehirlerarası evden eve nakliyat araçlarımızın resimlerini görmek için üzerlerine tıklayın...

Şehirlerarası Taşımacılık  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design