Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Ayvalık Parça Eşya Taşıma

Ayvalık evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, tam ev eşyası haricinde parça eşya taşıması yapmaktadır. Bir tatil beldesi olan Ayvalık ilçesine göndermek istediğiniz kısmi ya..

(07.04.2012)

İstanbul İzmir Ev Taşıma

İstanbul İzmir ev taşıma denilince akla ilk gelen firma olmanın gururunu ve sevincini yaşamaktayız. Firmamız İstanbul Merkez ve İzmir şubesi ile yıllardır İstanbul - İzmir ve İzm..

(31.03.2012)

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık günümüzde çok büyük önem arz etmektedir. Maalesef korsan firmaların çokluğundan dolayı parsiyel taşıma yaparken çok daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Genelde anlaşılan..

(31.03.2012)

Yeni Aracımız Hizmetinizde

EGETUR Nakliyat olarak her geçen gün hizmet yelpazemizi genişletmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda araç filomuza yeni araçlar alımı yapılmaktadır. Son olarak Mercedes-Benz marka 2012 Model Ateo 1518 aracımızı almı..

(31.03.2012)

İzmir Eşya Depolama

İzmir de eşya depolama için artık aramanıza gerek kalmamaktadır. Sizde eşyalarınızı EGETUR Nakliyat firmasına emanet edin gözünüz arkada kalmasın.

Eşyalarınız taşı..

(29.03.2012)

Ev Eşyası Depolama

EGETUR Evden Eve Nakliyat olarak eşya taşımacılığı dışında müşterilerimize profesyonel eşya depolama hizmeti de sunmaktayız.

Öncelikle bizimle ile..

(29.03.2012)

İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma

EGETUR Nakliyat olarak İstanbuldan Bursaya kısmi parça eşyalarını göndermek isteyen müşterilerimize taşınmalarında yardımcı olmaktayız. Günlük İstanbul ve İzmir aracı çalışan ara..

(29.03.2012)

İstanbul Uşak Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemi amatörler tarafından yapılınca şüphesiz en zor ve içinden çıkılmayan bir iş halini almaktadır. Bunun için günümüzde profesyonelce hizmet sunan taşıma şi..

(29.03.2012)

İzmir İstanbul Parça Eşya Nakliyesi

Parsiyel eşya taşıma alanında uzmanlaşmış olan firmamız çeyiz eşyası, öğrenci eşyası gibi parça yada kısmi eşyalarınızı sigortalı olarak evinizden alıp yine evinize teslim etmekt..

(29.03.2012)

Hassas Eşya Taşıma

EGETUR Nakliyat olarak sizlerin çok değer verdiği ve çok hassas gördüğünüz eşyalarınızı titiz ve itinalı bir şekilde taşımaktayız. Hassas olan eşyalarınız için özel paketleme mal..

(23.03.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design