Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Bursa Ankara Evden Eve Taşıma

Bursa Ankara şehirlerarası ev taşıma hizmetini sizler için yılın 365 günü sunmaktayız. Tüm Türkiye ye hizmet verdiğimiz gibi Bursa - Ankara arası da hizmet verme..

(17.07.2012)

Yalova Ankara Ev Taşıma

Yalovadan Ankaraya şehirlerarası ev taşıma hizmetini sizler için yılın 365 günü sunmaktayız. Tüm Türkiye ye hizmet verdiğimiz gibi Yalova - Ankara arası da hizmet..

(16.07.2012)

İzmir İstanbul Parsiyel Eşya Taşımacılığı

İzmir İstanbul evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız komple eşya taşımanın yanısıra parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. İster İstanbul ister İzmir şubel..

(07.07.2012)

İzmir Yalova Parça Ev Eşyası Taşıma

İzmir Yalova evden eve nakliyat hizmetini EGETUR Evden Eve Taşımacılık olarak uzman kadromuz ile Yalova evden eve nakliyat, Yalova evden eve taşımacılık ve diğer hizmetleri ile b..

(06.07.2012)

Ev Taşıtmak İstiyorum

Ev taşıtmak istiyorum talebinde bulunan müşterilerimize uygun oldukları zaman diliminde eksper elemanı gönderilir ve eşyaların tespiti yapılır. Yapılan tesbit sonucu eşyalarınızın alabileceği ar..

(21.06.2012)

Ev Taşımak İstiyorum

Evimi taşımak istiyorum demeniz bizim için yeterli. Uzman ve deneyimli personelimiz ile eşyalarınızı garantili ve sigortalı olarak eski evinizden yeni evinize nak..

(21.06.2012)

Ev Taşıyacağım

EGETUR Nakliyat siz değerli müşterilemize ev taşımalarında çözüm ortağı olmaktadır. Sizlerde evinizi taşımaya karar verdiğinizde iletişim bilgilerimizi kullanarak..

(21.06.2012)

Ev Taşımada Pratik Bilgiler

Ev taşımak isteyen kişiler eğer sağlıklarını ve eşyalarını önemsiyor iseler mutlaka evini taşıtmak için evden eve nakliyat firmaları ile anlaşmak zorundadırlar. Ev taşımak dünyan..

(06.06.2012)

Ev Taşımanın Püf Noktaları

EGETUR Nakliyat firması olarak Ev Taşımak ile ilgili taşınmanın rahat geçmesi adına bazı detayları belirtmek istedik. Bilgilerimiz işinize yarayacağını umut eder ..

(06.06.2012)

Taşınırken Yapılması Gerekenler

Ev Taşınmak, hayatta yapılabilecek en stresli aktivitelerden biri olduğu şüphesizdir. Ancak, doğru planlama ve hazırlanma ile bir sonraki taşınmanızı daha kolay h..

(06.06.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design