Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Üniversite Taşıma

Üniversite taşımacılığı alanında özel ya da kurumsal müşterilerinin isteklerini karşılayarak günümüzün önde gelen taşımacılık firmalarından biri olmayı başaran Egetur Nakliyata üniversite taşımacılığı talebinizi ister e-mail isterenizde telefon aracılığı ile bildirebilirsiniz. Talebinizin bizlere ulaşması sonrasında ekspertiz hizmeti veren çalışanımız sizlerle irtibata geçecektir. Bundan sonraki işlem taşınması gereken üniversitede yapılacak olan ekspertiz çalışmasıdır.

Üniversitelerin taşımacılık işlemleri zahmetli bir iştir. Taşımacılık sektöründe ki diğer alanlardan fazla olarak çaba sarfedilir. Üniversite taşımacılığı talebinizin bizlere ulaşması sonrasında yapılacak olan ekspertiz çalışmaları neticesinde taşınması gereken üniversitenin ne kadar zamanda taşınabileceği, taşınırken kullanılacak araç ve gereçlerin sayısı ve bu işin sizlere maliyeti hesaplanmaktadır. Üniversitelerin taşınma işlemleri genellikle referansa dayalı ve kapalı zarf usülü verilen tekliflerin değerlendirilmesi ile yapılmaktadır.

Hazırlanan iş planı doğrultusunda kurum yetkilileri ve eğitmenler ile koordineli bir çalışma başlatılır. Eğitime verilen arayı en kısa süreye indirgeyecek şekilde çalışmaya devam edilir.

Eğitim Kurumu ve Üniversite taşımalarında labarotuvarlar (fizik/ kimya /bilgisayar), kütüphaneler, elektronik eşyalar, faks/ fotokopi/ printer gibi cihazlar, işlemci odası (server, ups), evrak ve mobilyalar gereken özen ile paketlenir ve taşınır.

EGE TUR büyük parça eşyaların paketlenmesinde baloncuklu naylon adını verdiğimiz malzemeden kullanmaktadır. Hiçbir şekilde battaniye ile sarma işlemi uygulanmamaktadır. Eşyaların istifi ve doğru dağıtımı için sticker/etiket sistemi kullanılır. Taşınan ve/veya depolanan eşyaların envanteri tutulur.

Üniversite Taşıma  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design